Pronájem mobilních WC Uničov

Radnice s arkádovým schodištěm, mariánský sloup nebo kostel Nanebevzetí Panny Marie. To je jen příklad několika z mnoha pamětihodností, které nám vždy při zavážení mobilních WC do Uničova vyrazí dech. Ne nadarmo je historické centrum Uničova vyhlášenou památkovou zónou.

Město však nežije jen historií, ale také současností. Pestrý společenský, sportovní i kulturní život to potvrzuje. Uničov přitahuje mnohé, a tak zde probíhá i výstavba. A jak už víte, kde se staví a žije, tam naše půjčovna mobilních WC nesmí chybět.

O půjčení našich mobilních toalet v Uničově je ze strany pořadatelů nejrůznějších akcí zájem. Samozřejmě nás to těší. Pokud i vy plánujete organizaci festivalu nebo jiné akce, kontaktujte nás. Mobilní WC vám do Uničova dopravíme a postaráme se o to, aby byly v průběhu celé události ve skvělém stavu. Uničov bude čistý a voňavý, to si pište!

Musíme říct, že kultura v Uničově opravdu kvete. Souvisí to i s aktivitou tamních sdružení a skupin, ať už zmíníme dechový orchestr Haná Uničov, nebo třeba Kruh přátel hudby Uničov. Město si dobře vede nejen v oblasti kultury, ale i sportu. Fotbal, hokej, plavání, házená – na své si přijde každý. Během roku se ve městě pořádá i mnoho sportovních akcí s hojnou účastí.

Zajištění adekvátního hygienického zázemí je pak při organizaci venkovních akcí velkou výzvou. To dobře víme, protože jsme naše mobilní WC zapůjčili na nejednu sportovní událost. Díky bohatým zkušenostem máme půjčování mobilních toalet v Uničově i okolí pro sportovní akce v malíku. Postaráme se o to, aby byly čisté a udělaly dojem na první dobrou. Buďte si jisti, že návštěvníci opustí naši toaletu vždy s úsměvem.

Opomenout nesmíme ani oblast výstavby. Zápůjčku mobilních WC do Uničova zajišťujeme totiž i pro staveniště různého rozsahu. Pronájem mobilních WC v Uničově využívají jak svépomocní stavebníci rodinných domů, tak velké stavební firmy a developeři. Dobře totiž vědí, že dokážeme vytvořit zázemí, za které se nebudou muset stydět. I vám naše mobilní toalety do Uničova či okolí dovezeme. V případě zájmu se postaráme také o jejich průběžný servis. Až práce na staveništi skončí, dáte nám vědět a my si je zase odvezeme.