Pronájem mobilních WC Lanškroun

Ani Lanškroun pro nás není daleko! Naše půjčovna mobilních WC je vám k dispozici i v podhůří Orlických hor. Ať už řešíte stavební projekty, nebo organizujete kulturní akce, jsme tu pro vás. A něco vám prozradíme – Lanškroun a jeho okolí máme vážně rádi.

Fasáda s psaníčkovými sgrafity na radnici nám vždycky vyrazí dech. A podle lanškrounských slunečních hodin se sice moc dobře nezorientujeme, ale k vám s mobilními toaletami dorazíme vždycky včas – přesně tak, jak se domluvíme.

Zájem o pronájem mobilních WC v Lanškrouně roste. Důvodů je řada, mezi ty zásadní ale rozhodně patří rozmach bytové i nebytové výstavby. A to na mnoha místech. Ano, víme o demolici bývalé sladovny na Pivovarském náměstí. A taky víme, že zde je to místo pro nový bytový dům. Ale to je jen příklad toho, co se v Lanškrouně děje a plánuje.

Ať už patříte mezi developerské firmy s velkými plány, nebo svépomocné stavebníky, bez hygienického zázemí se na staveništi neobejdete. A od toho jsme tu my. Půjčovna mobilních toalet je vám k dispozici v Lanškrouně i okolí. Postaráme se, abyste si vy i pracovníci měli kam odskočit. Žádná nepříjemná překvapení na vás v případě našich mobilních WC nečekají. To vám garantujeme.

Současný Lanškroun je městem s rozvinutou podnikatelskou činností. Ale taky městem kultury. A na své si přijde každá generace. Mladší ročníky se vydovádí na každoročním Majálesu, (nejen) starší generace si pak užije tradiční Pravečkův Lanškroun – festival dechové hudby. Tím ale kultura v Lanškrouně nekončí. Městské slavnosti, multi-artový projekt Lathife, Freshdance Fest…

Co mají tyto a další akce společného? Neobejdou se bez odpovídajícího hygienického zázemí. Patříte-li mezi organizátory jakékoliv kulturní nebo společenské události, kontaktujte nás. Zajistíme vám pronájem mobilních WC v optimálním počtu a postaráme se, aby v průběhu celé akce plnily svůj účel a reprezentovaly. Návštěvníci si tak akci užijí naplno po všech stránkách.

Zápůjčky mobilních WC zajišťujeme všude, kde je o ně zájem. A Lanškroun i přilehlé okolí mezi takové lokality patří. Děkujeme vám proto za důvěru a těšíme se na další návštěvu vašeho města. Stačí se ozvat.