Pronájem mobilních WC Otrokovice

Máme pro vás dobrou zprávu – naše mobilní toalety zavážíme i do Otrokovic a přilehlého okolí! Ať už plánujete výstavbu rodinného domu, pořádáte kulturní akci, nebo patříte mezi stavební firmy, které potřebují zajistit zázemí pro pracovníky, jsme vám k dispozici.

Otrokovice jsou vyhlášeným městem průmyslu. Nachází se zde světoznámý závod na výrobu pneumatik Barum Continental nebo výrobce sportovních letadel Moravan. Řada průmyslových firem se nachází v areálu Toma a dalších zónách. Ve městě však působí i řada stavebních firem, které realizují stavby v Otrokovicích a okolí. Tam, kde se staví, jsou mobilní toalety nezbytné.

Potřebujete zajistit zápůjčku mobilních WC na staveniště nebo třeba do průmyslového areálu? Dejte nám vědět, kolik mobilních WC potřebujete a na jak dlouhou dobu. V požadovaném termínu je vám přivezeme. V případě dlouhodobého pronájmu se postaráme o čištění a servis. Až mobilní WC už nebudete potřebovat, zavoláte nám, a my si je odvezeme.

Co si budeme nalhávat, mobilní toalety nemají mezi lidmi moc dobrou pověst. Rozhodli jsme se to změnit a pronajímat takové mobilní WC, které budou čisté jak zvenčí, tak zevnitř. Při zápůjčce jsou toalety perfektně vyčištěné a doplněné o kvalitní WC kosmetiku, která potlačuje nežádoucí pachy.

Mobilní toalety v Otrokovicích ocení vaši pracovníci i široká veřejnost. Na detailech záleží. Získejte pověst firmy, která dbá na šetrný přístup k životnímu prostředí, pečuje o zaměstnance a není lhostejná ke svému okolí.

Naše mobilní toalety jsou v Otrokovicích k vidění nejen na staveništích a v průmyslových lokalitách, ale také na kulturních či sportovních akcích. Některé události se konají v nádherném prostředí u Štěrkáče v Otrokovicích, jiné třeba na stadionu TJ Jiskra.

Ať už pořádáte akce kdekoliv ve městě nebo okolí, zajištění adekvátního hygienického zázemí pro návštěvníky je pro vás povinností. Mobilní WC jsou za tímto účelem ideální. Protože zajišťujeme kompletní servis, pronájem mobilních toalet budete mít bez starostí.

Na akci vám do Otrokovic mobilní WC přivezeme, nainstalujeme a až událost skončí, zase si je odvezeme. Věnujte se činnostem, které jsou při průběhu kulturní nebo sportovní akce důležité. Zajištění mobilních toalet nechejte na nás.